O mnie

Z miłości do pasji

Twórczość  jest sensem mojego życia, której zapewniam harmonię  i spełnienie. Dzięki nadawaniu ciała moim aniołom wiem,  że napełniają mnie spokojem i niespożytą radością do życia. W ich postaciach, a zwłaszcza w skrzydłach zamykam większość emocji, które odczuwam.

Mówią, że anioł to istota bez ciała. Są dobre, ciepłe i bliskie człowiekowi od samego początku. Są swoistymi opiekunami i przyjaciółmi. Każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, a niektórzy doświadczają jego obecności w życiu codziennym. Aby anioł był bliżej człowieka, trzeba nadać mu ciało, utożsamić z nowym domem i podopiecznym. Tworzę anioły, bo wierzę w ich moc. Wierzę, iż są zawsze wtedy kiedy ich potrzebujemy. Jako ludzie przechodzimy swoisty renesans wiary w nie. Być może pośpiech w życiu i brak czasu powoduje, że zapominamy nie tylko o innych, ale głównie o sobie. Przystajemy i odszukujemy swojego anioła, który wskazuje  nam drogę i pomaga dostrzec rzeczy, które były ukryte dla naszych oczu i serca.

Poprzez swoje prace chcę, by ludzie zatrzymali się czasami. Nabrali refleksji i zaczęli mówić o tym, co dobrego w życiu ich spotyka.

Nadrzędną część mojej  twórczości stanowią kobiety anioły. Wierzę w siłę kobiet, dlatego to kobieta jest aniołem, a  większość uskrzydlonych przeze mnie  postaci jest delikatna, eteryczna, zamyślona. Poprzez kolory chcę oddać ich moc, siłę i przesłanie jakie niosą.

Zapraszam Cię do mojego anielskiego królestwa po przepełnione miłością skrzydlate postacie. Mnie przyprawiają o szybsze bicie serca, a z każdą nową anielską kobietą wypełnia mnie spokój i uczucie spełnienia.

Przeniosła mnie Pani w inny świat. Świat baśni i legend. Choć Pani jeszcze nie znam to już Panią kocham.

Maria

Każdy anioł stworzony przez Ciebie ma inne zadanie. Każdy jest inny lecz wszystkie tak samo piękne.

Kaludia

Certyfikowane dostawy

Uwielbiam oferować najwspanialsze anielskie postaci. Każda stworzona przeze mnie postać jest sygnowana moim podpisem.

Shopping Cart
Scroll to Top